Order Picker

Bedrijfsomschrijving
Abeos is een grote arbeidsbemiddelaar in de Agri- en Foodsector. Door onze jarenlange ervaring weten wij de juiste match te maken tussen bedrijven en medewerkers. De mensen die bij Abeos werken zijn aanpakkers, resultaatgericht en betrokken. Graag nodigen we je uit om ons team te komen versterken.

Functieomschrijving
Praca w magazynie firmy Lidl jako order picker. Praca w systemie zmianowych dwu zmianowych na roznych dzialach w tym: chlodnia i mrozonki. Praca na bardzo dlugi okres czasu.
Opis stanowiska:
Zbieranie zamówień na hali.
Pakowanie asortymentu zgodnie z zamówieniem.
Przygotowywanie towaru do wysyłk

Zainteresowanych prosimy o wyslanie CV w jezyku angielskim na adres job@abeos.nl z tytulem wiadomosci e-mail: ORP/WAA

Functie-eisen
Prawo jazdy
Poziom B - komunikatywny, komunikacja w firmie po angielsku
Mile widziane doswiadczenie jako order picker lub magazynier

Arbeidsvoorwaarden
Pracownik otrzymuje dodatek urlopowy i wakacyjny
Dodatek funkcyjny
Dodatek zmianowy
Holenderska umowa o prace na Fase A
Pomoc koordynatora w miejscu pracy, lekarza, szpitalu, etc.
Abeos wyplaca wplaty w systemie cotygodniowym
Szkolenia i kursy, podnoszace kwalifikacje zawodowe

Abeos jest ceryfikowana agencja pracy ABU, ktora funkcjonuje od 50 lat na rynku pracy w Holandii.

Abeos Uitzendbureau
1689 AR Zwaag
Full-time
LBO
Uren (per week):
32 - 40

Published on 11/26/2020