Order picker - Ede

Bedrijfsomschrijving
Abeos is een grote arbeidsbemiddelaar in de Agri- en Foodsector. Door onze jarenlange ervaring weten wij de juiste match te maken tussen bedrijven en medewerkers. De mensen die bij AB Oost werken zijn aanpakkers, resultaatgericht en betrokken. Graag nodigen we je uit om ons team te komen versterken.

Functieomschrijving
Dla naszego klienta poszukujemy osób do zbierania zamówien na magazynie firmy Welkoop. Pracownik bedzie komunikowal sie w jezyku angielskim w trakcie wykonywania obowiazków i zadan w pracy. Magazyny maja hale ciepla w których pracuje sie od poniedzialku do piatku, czasem w weekendy.Order picker bedzie zbieral produkty z asortymentu: meble ogrodowe, artykuly do domu i ogrodu, artykuly i produkty dla zwierzat.

Miejsce pracy: Ede

Zadania:
Zbieranie zamówien
Komunikacja z zespolem
Samodzielne myslenie
Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV w jezyku angielskim lub niderlandzkim na adres e-mail job@abeos.nl, w tytule wiadomosci prosze wpisac WOP/EDE

Functie-eisen
Wymagania:
Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu B1 (konieczna)
Wyksztalcenie srednie
Kultura osobista
Sila fizyczna
Prawo jazdy kat. B i wlasny transport mile widziane

Arbeidsvoorwaarden
Oferujemy
Stawka 12.20 euro brutto
Dodatki zmianowe, funkcyjne
Pewne godziny pracy
Stala umowa o prace
Szkolenia
Rozwój i pomoc w pracy.

Abeos
6716 AE Ede
Full-time
MBO
Uren (per week):
36 - 40

Published on 05/26/2020