Praca logistyczna - orderpicker

Bedrijfsomschrijving

Nasz klient jest dostawcą usług logistycznych w Tilburgu.
Firma znana jest jako uporządkowana organizacja z czystymi miejscami pracy i wieloma możliwościami inwestycji w swoich pracowników.
Organizacje mają różne lokacje w Brabancji Północnej, ale jest to funkcja w lokacji na terenie przemysłowym Kraaiven w Tilburgu.

Functieomschrijving

Zaczynamy nasz proces od zapoznania się z przełożonymi, koordynatorami i obowiązkami w pracy oraz od krótkiego testu z jazdy wózkiem EPT.
Następnie mamy dla Ciebie jeden dzień próbny i możesz zaczynać!

Obowiązki na tym stanowisku:

  • zbieranie zamówień za pomocą systemu VoicePick i EPT,
  • załadunek i rozładunek ciężarówek i kontenerów,
  • kontrolowanie zamówień.

Functie-eisen

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
  • doświadczenie lub certyfikat na wózek EPT,
  • własne zakwaterowanie w Tilburgu lub jego okolicach,
  • własny transport do pracy (rower, samochód, skuter),
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany i w weekendy.

Arbeidsvoorwaarden

Oferujemy:

  • stawkę godzinową brutto w wysokości € 10,50 plus dodatki zmianowe,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osob mieszkających minimum 10 km od zakładu (max. € 6,20 dziennie),
  • pracę na pełny etat,
  • 8,33% dodatku wakacyjnego,
  • pracę na dwie zmiany (dyspozycyjność pomiędzy godzinami: 06.00 - 00.00).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez formularz rejestracyjny!

#magazijn#EP#orderpicken#logistiek#Tilburg#Waalwijk#DenBosch#Breda#Oosterhout#fulltime#ploegen#weekenden#zwaar#fysiek#tijdelijke baan

5014 DA Tilburg
Full-time
Overig
Uren (per week):
40

Published on 11/20/2020