Praca w logistyce Magazijn

Bedrijfsomschrijving

Masz szansę pracować w jednym z największych magazynów w regionie Venlo. UPS jest międzynarodowym dostawcą usług logistycznych. W Venlo oraz w Herkenbosch (przy Roermond) znajduje się jedno z ważniejszych centrów dystrybucyjnyn. Firma oferuje wiele możliwości kolejnego rozwoju oraz zdobywania nowych kwalifikacji, naprzykład kursy na wózki widłowe z certyfikatem.

Functieomschrijving

Czym będziesz się zajmować?
Dni w UPS nie są takie same! Razem z kolegami z zespołu wykonujesz czynności logistyczne różnego rodzaju, takie jak:

  • skanowanie towarów za pomocą skanera ręcznego
  • zbieranie, kompletowanie oraz pakowanie zamówień
  • foliowanie oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • kontrola jakości
  • rozładunek i załadunek tirów
    Razem z koordynatorami ustalasz, które pasują do Twoich umiejętności i oczekiwań oraz które chciałbyś wykonywać najbardziej.

Functie-eisen

Jesteś dostępna/y do pracy od poniedziałku do piątku na jedną lub dwie zmiany?
Umiesz się posługiwać językiem angielskim, lub holenderskim, lub niemieckim?
Jesteś dokładna/y w wykonywaniu czynności oraz czujesz się odpowiedzialną/ym.
Jesteś osobą sprawną fizycznie do przenoszenia (czasami ciężkich) towarów po magazynie?
Lubisz pracować w zespołu międzynarodowym?
Jesteś w stanie dostarczyć zaświadczenie o niekaralności w ciągu pierwszych 4 tygodni od daty rozpoczęcia pracy?
To może szukamy dokładnie ciebie!

Arbeidsvoorwaarden

My oferujemy:

  • pracę na pełny etat na zmianę dzienną lub dwie zmiany
  • płatne nadgodziny i dodatki zmianowe
  • 25 dni urlopowych oraz 8,33% dodatku wakacyjnego
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego, zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość brania udziału w kursach i szkoleniach
  • pracę w miłej atmosferze i w przyjaznym zespole
  • pracę w czystym środowisku przy produktach wysokiej jakości
  • zwrot kosztów podróży
  • stawkę 10,16€ brutto/gozinę

#Venlo #Roermond #Logistiek #Logistics #Logistyka #warehouse #magazyn #orderpicker #heftruck #reachtruck #EPT #magazijnmedewerker #inpakker #allround #fulltime #Full-time #tijdelijk contract #bepaalde tijd
UPS0000007

6041 JR Roermond
Full-time
VMBO / MAVO
Uren (per week):
40

Published on 09/16/2020