Pracownik fizyczny na szklarni

Bedrijfsomschrijving
Abeos is een grote arbeidsbemiddelaar in de Agri- en Foodsector. Door onze jarenlange ervaring weten wij de juiste match te maken tussen bedrijven en medewerkers. De mensen die bij Abeos werken zijn aanpakkers, resultaatgericht en betrokken. Graag nodigen we je uit om ons team te komen versterken.

Functieomschrijving
Szukasz pracy na ogrodnictwie? To jest oferta w sam raz dla ciebie!
Mamy ofertę pracy na szklarni z kwiatami zarówno na długi okres, jak i na sezon. Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb.
Twoje obowiązki w pracy:
Przycinanie
Ukladanie w kompozycje
Pielegnacja
Zbieranie

Functie-eisen
Chec do pracy
Znajomosc jezyka angielskiego: poziom B1
Prawo jazdy

Arbeidsvoorwaarden
Umowę o prace
Zakwaterowanie dla osób bez własnego lokum w Holandii
Dojazd do pracy dla osób z zakwaterowania firmowego
Dofinansowanie własnego transportu
Dodatek dla kierowcy
Ubezpieczenie w Holandii
Tygodniowe wynagrodzenie
Wakacyjne i urlopowe
Wynagrodzenie zgodnie z kodeksem pracy CAO
Pomoc Jobcoach

Abeos Uitzendbureau
2461 EW Ter Aar
Full-time
MBO