Pracownik produkcji

Bedrijfsomschrijving
Abeos is een grote arbeidsbemiddelaar in de Agri- en Foodsector. Door onze jarenlange ervaringweten wij de juiste match te maken tussen bedrijven en medewerkers. De mensen die bij AB Oostwerken zijn aanpakkers, resultaatgericht en betrokken. Graag nodigen we je uit om ons team te komenversterken.

Functieomschrijving
Dla naszego klienta poszukujemy osoby, która chce pracowac przy produkcji armatury lazienkowej.Beter Bad produkuje wanny kompozytowe, meble lazienkowe i kabiny prysznicowe. Uzywaja do tego drewnianej formy, w której natryskuje sie kompozyt.
Pracownik musi przygotowac formy, przeszlifowac, a nastepnie zapakowac, aby produkt mogl zostac wyslana do klienta.

Miejsce pracy: Dronten
Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV w jezyku angielskim lub niderlandzkim na adres e-mail job@abeos.nl, w tytule wiadomosci prosze wpisac BEB/DRO

Zadania:
Praca na produkcji
Pakowanie produktow
Kontrola jakosci
Komunikacja z zespolem
Samodzielne myslenie

Functie-eisen
Wymagania:
Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu B1 (komunikacja)
Kultura osobista
Brak alergii na kurz/pyl
Prawo jazdy kat. B i wlasny transport mile widziane

Arbeidsvoorwaarden
Oferujemy
Stawka 10,50 euro brutto
Praca na jedna zmiane
Dodatki zmianowe, funkcyjne
Pewne godziny pracy
Stala umowa o prace
Szkolenia
Rozwój i pomoc w pracy.

Abeos Uitzendbureau
Dronten
Full-time
LBO