Pracownik produkcji

Bedrijfsomschrijving
Abeos is een grote arbeidsbemiddelaar in de Agri- en Foodsector. Door onze jarenlange ervaringweten wij de juiste match te maken tussen bedrijven en medewerkers. De mensen die bij AB Oostwerken zijn aanpakkers, resultaatgericht en betrokken. Graag nodigen we je uit om ons team te komen versterken.

Functieomschrijving
Szukasz pracy na produkji? To jest oferta w sam raz dla ciebie!
Mamy ofertę pracy przy pakowaniu i zbiorze pieczarek na hali. Praca jest na długi okres.
Twoje obowiązki w pracy:
Przycinanie pieczarek
Zbieranie pieczarek
Pakowanie pieczarek

Functie-eisen
Chec do pracy
Znajomosc jezyka angielskiego: poziom B1
Prawo jazdy

Arbeidsvoorwaarden
Umowę o prace
Zakwaterowanie dla osób bez własnego lokum w Holandii
Dojazd do pracy dla osób z zakwaterowania firmowego
Dofinansowanie własnego transportu
Dodatek dla kierowcy
Ubezpieczenie w Holandii
Tygodniowe wynagrodzenie
Wakacyjne i urlopowe
Wynagrodzenie zgodnie z kodeksem pracy CAO
Pomoc Jobcoach

Abeos Uitzendbureau
7903 AD Hoogeveen
Full-time
MBO
Uren (per week):
32 - 40